Atletické závody 2014

V pátek 19.9.2014 se na hřišti ZŠ Donovalská uskutečnily atletické závody devíti základních škol Prahy 11. Soutěžilo se ve třech kategoriích – 2. ročníků, 3. ročníků a 4. ročníků základních škol v disciplínách: překážkovém běhu, hodu raketkou, štafetovém běhu a skoku z místa. Po celodopoledním zápasení přišlo hudební vystoupení Vandy a Standy, při kterém si děti zatančily a zazpívaly. V kategorii druhých ročníků jsme se umístili na 3. místě, třeťáci skončili na nepopulárním čtvrtém a žáci čtvrtých tříd svoji kategorii vyhráli. Medaile a poháry jim předal starosta MČ Praha 11 Dalibor Mlejnský a ředitel ZŠ Donovalská Pavel Dittrich.
MSK_009
MSK_016
MSK_053
MSK_078

This entry was posted in Naše úspěchy, Školní akce, Soutěže, Sport. Bookmark the permalink.